21 komentarze
 1. Widzę, że szału nie ma. ;) Na razie trochę odłożę czytanie tej książki w czasie, choć wkrótce pewnie i tak po nią sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam na początku września i podobała mi się bardzo. Dobry turpizm w miejskiej przestrzeni nigdy nie jest zły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam Twoją recenzję, która notabene była jedną z tych, które skłoniły mnie do sięgnięcia po tę powieść. Nie wiem, może trafiłam z nią w niewłaściwy czas, bo pomysł mi się naprawdę podobał. Tyle, że nie potrafiłam się wczuć i odnaleźć w tej historii :)

   Usuń
 3. Odłożę sobie tę książkę na później:) choć jeśli się na nią natknę w bibliotece, to na pewno wypożyczę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, ale to promocja tej książki wywindowała oczekiwania w górę... Sama odczekam jeszcze trochę i jak nadarzy się okazja to sięgnę, mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze powiedziawszy myślałam, że ,,ZOO City'' będzie nieco lepszą od przeciętnej książką, ale widzę, że aż tak wielkich rewelacji nie mam, dlatego dam sobie jednak spokój z tą pozycją.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam bardzo podobne wrażenia do Twoich. Nie wiem czy za bardzo nie wywindowałam swoich oczekiwań odnośnie tej książki ale po jej przeczytaniu zastanawiałam się czy ja czegoś nie zrozumiałam czy ta książka jest po prostu przeciętna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to chwilami miałam wrażenie, że przespałam jakiś moment akcji, który wyjaśniałby niektóre wydarzenia, ale nawet po skończeniu książki nic nie wymyśliłam :P

   Usuń
 8. Sama nie wiem, czy dam się namówić na lekturę, czy też nie. Póki co odpuszczam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety mam za mało czasu na przeciętne książki, więc chwilowo pasuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie też, ale jak już wspomniałam po sporej ilości pozytywnych recenzji na jej temat liczyłam, że to będzie naprawdę świetna powieść. No cóż, znowu trochę za bardzo zawyżyłam sobie poziom :D

   Usuń
 10. Skoro książka to żadna rewelacja, to ja nie będę usilnie jej szukać

  OdpowiedzUsuń
 11. Przed chwilą zapoznałam się z pozytywną recenzją, a tu widzę, że książka przeciętna i sama już nie wiem, co robić, więc tylko powiem, że recenzja bardzo fajna. :3

  OdpowiedzUsuń
 12. Chyba nie bardzo mnie jara ta opowieść, choć opinie są skrajni różne, ale jednak nie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jejku jak ja chcę tę książkę!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja jednak chyba się na nią skuszę, ciągnie mnie:) A okładka jest świetna!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Hmm, jak dotąd spotykałam się z wysokimi ocenami Zoo City. Już sama nie wiem, może właśnie to te oceny sprawiają, że poprzeczka jest wysoko, a potem się rozczarowujemy. Niemniej, jak będzie okazja, przeczytam - żeby zobaczyć jak mi się ta książka spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czytałam tę powieść i mimo że była niegłupia, to podobnie jak Tobie nie podobało mi się w niej klika elementów, jednak książka zasługuje na uwagę, bo oprócz pewnych wad, ma również sporo zalet.

  OdpowiedzUsuń
 17. Do tej książki od początku mnie nie ciągnęło. I w takim przypadku nie dam jej szansy. Czytałam właśnie recenzje,w których tak samo jak u Ciebie, było o zawodzie. Może za mało została historia rozwinięta, nie wiem. Nie będę tutaj komentować, bo nie czytałam powieści. Ale sam opis sugeruje wiele - jednak szkoda, że można się było na nim zawieźć.

  Pozdrawiam,
  Klaudyna

  OdpowiedzUsuń
 18. Na mnie książka zrobiła bardzo dobre wrażenie.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń