20 komentarze
 1. Wydawnictwo Jaguar ma w swojej ofercie ciekawe pozycje, wcześniej go nie znałam, dowiedziałam się dzięki blogom, między innymi Twojemu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już kilka razy zastanawiałam się nad tą książką, ale ciągle wydaje mi się, że jestem na nią za stara. Za to jestem absolutnie zachwycona okładkami. Są przepiękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przyjemna lektura, szkoda że już za mną

  OdpowiedzUsuń
 4. ''Rywalki'' mam na półce. Jestem zachwycona oprawą graficzną i mam nadzieję, że będę również oczarowana ''środkiem'' książki :)
  Pozdrawiam

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wielką, wielką ochotę na tę książkę. I muszę wtrącić, że polska wersja okładek jest naprawdę ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znowu trylogia? Ostatnio tak dużo powieści trzytomowych, że aż mdli mnie trochę od tego... Nie ciągnie mnie do tej książki, pomimo wielu pozytywnych opinii na jej temat. Okładka jest ładna, ale na kolana nie powala... Odpuszczę;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na "Rywalki" mam ochotę od czasu, gdy zobaczyłam zapowiedź, od razu wiedziałam, że to książka dla mnie. "Rywalki" na pewno przeczytam! Do tego te piękne okładki, do ostatniej części chyba jest najpiękniejsza :3 Jaguar wie kiedy zostawić okładki zagraniczne a kiedy robić nowe (za nasze rodzime wydanie "Zwiadowców" uwielbiam ich!).

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem bardzo ciekawa tej książki. Na pewno ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam ją od dawna w planach, ale ostatnio widziałam recenzję, w której została porównana do Igrzysk, tyle że w cukierkowym wydaniu. Myślę jednak, że prędzej czy później po nią sięgnę, bo koleżanka czytała i poleca. Mam nadzieję, że ten trójkąt rzeczywiście nie jest taki schematyczny. Schematy mi się przejadły :/
  http://magia-ukryta-na-kartkach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaciekawiłaś mnie tą recenzją. Myślałam, że to znowu jakaś zwykła obyczajówka, a tu proszę - nie banalna, ciekawa fabułą. Na pewno po nią sięgnę.

  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Niedawno skończyłam czytać i naprawdę bardzo miło ją wspominam :-) Była po prostu przeurocza a i amanci całkiem nieźli ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Aż ostrzyłam sobie pazurki, żeby natychmiast przeczytać tę książkę. Po Twojej opinii chyba zmienię zdanie. Nie przemyślałam jednego szczegółu. Jak ja dotrwam do czerwca???? :D
  Liczę na to, że będę zauroczona książką tak samo jak okładkami ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Idealna pozycja dla mnie :3 Już na nią poluję! :3
  Pragnę <3
  Świetna recenzja! :)
  Pozdrawiam Natalia Z :3

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety nie słyszałam wcześniej o tej książce. Na razie zapisuję :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Widziałam tę książkę już parę razy, ale jakoś mnie nie zainteresowała. Do teraz. Wcześniej nie wiedziałam o czym jest, tylko okładka kilka razy przemknęła mi przed oczami. Po przeczytaniu Twojej recenzji zaczęłam mieć ochotę na tę książkę, brzmi bardzo ciekawie :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Z chęcią zabiorę się za tę książkę ; )

  OdpowiedzUsuń
 17. Takie piękne okładki *-*
  Na książkę już od dawna poluję i pewnie niebawem ją kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Książkę już mam ale nie czytałam jeszcze. Jestem jej ogromnie ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Moje must have. Co jak co, ale ta seria ma wspaniałe okładki.

  OdpowiedzUsuń
 20. Wiedz, że dziś zdobyłaś nową fankę! :)
  Pozdrawiam, Angie.

  OdpowiedzUsuń