8 komentarze
 1. To może być intresujące dla mojej siostry :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sherlocka jak na razie znam głównie dzięki serialowi, za następny cel postawiłam sobie czytanie dzieł Doyla, więc może tę serię przeczytam po zapoznaniu się z oryginalnym Holmesem :) Na pewno zwrócę na tę serię uwagę, bo ciekawie byłoby poznać Sherlocka jako dziecko :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super książka :) na pewno po nią sięgnę :) moje pierwsze przygody z książka zaczynały się włąśnie od podobnych kryminałów wiec chętnie wrócę do tego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Opisywanie młodości Sherlocka Holmesa za pomocą dowolnego nośnika jak dotąd zawsze kończyło się spektakularną klapą, przynajmniej z moich doświadczeń. Tak więc twórców tego demonicznego pomysłu raczej sobie odpuszczę, nie lubię, jak mi się burzy mój spokój wewnętrzny ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj, chciałabym poinformować Cię, iż zostałaś nominowana do Liebster Blog Award - więcej informacji na moim blogu.
  Pozdrawiam Serdecznie

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostałaś/eś nominowana do Liebster Blog Award.
  Wszystko tutaj na blogu http://black-world-of-book.blogspot.com/
  Zapraszam do zabawy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Przed premierą tej książki byłam niesamowicie pozytywnie nastawiona i strasznie chciałam po nią sięgnąć. Z czasem moje zainteresowanie trochę opadło (tak to jest, jak się ma nadmiar tekstów na półkach, coś umyka jeśli nie ma się tego w domu), ale Twoja opinia przypomniała mi o jej istnieniu i na powrót zachęciła. (:

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, mam już prezent dla kuzyna na urodziny! :D

  OdpowiedzUsuń