40 komentarze
 1. zgłaszam się
  milosniczkaksiazek@onet.pl
  obserwuję Cię od dawna :)
  baner wstawiony w zakładkę z konkursami

  wybieram zdecydowanie książkę:
  "Chłopiec, którego nikt nie kochał"

  A czemu akurat taki a nie inny wybór?
  Lubię książki życiowe, które wywołują w czytelniku szereg różnych emocji. Jestem matką i historie krzywdzonych dzieci niesamowicie na mnie oddziałują. Wrażliwiec ze mnie, który płacze nad losem małych bohaterów. A tę historię planowałam od dawna poznać, odkąd zobaczyłam książkę na stronie wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się :)
  www.biblioteczkamagdalenardo.blogspot.com
  Podobnie jak Miłośniczka Książek obserwuję Cię od dawna.
  Banerek w pasku bocznym (z lewej strony bloga).

  Także wybieram "Chłopiec, którego nikt nie kochał". Lubię książki tego typu. Jestem nauczycielem w szkole, której uczniowie mają różną sytuację rodzinną. Czytanie takich książek ułatwia mi rozpoznawanie niepokojących symptomów, co w przyszłości może zapobiec tragedii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję rocznicy w blogowaniu i tej fantastycznej liczby odwiedzin.)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Trinity - trinity801@autograf.pl
  Obserwuję od daaawna

  A wybieram "Chłopca, którego nikt nie kochał"
  Dlaczego? Bo ta książka chodzi za mną od dnia premiery, bo natykam się na nią w prawie każdej księgarni, a na razie nie mam funduszy. A chodzi za mną dlatego, że wręcz zakochałam się w chłopcu na okładce. Jest tak łudząco podobny do mojego siostrzeńca, że już na samą myśl, że takiego słodkiego dziecka mógł nikt nie kochać łzy kręcą mi się w oku... Wiem, niby to tylko okładka, a jednak... :/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się:)
  Obserwuję od dawna
  Sol shadow-sol@wp.pl
  banerek oczywiście umieszczę u siebie.

  Zgłaszam się po książkę Meljean Brook "Żelazny książe" ponieważ marzy mi się już od chwili kiedy tylko trafiła do księgarń, a niestety nie miałam sposobności jej kupić :)

  Co najważniejsze jednak wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy bloga! Niedługo i mnie ona stuknie :) Wytrwałości, wielu wspaniałych chwil ze wspaniałą książką! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego z okazji Roczku!
  Banerek zamieszczam na blogu, a szansę wygranej pozostawiam tym razem innym Czytelnikom:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się po książkę "Żelazny książę". Jak każda dziewczyna marzyłam kiedyś o księciu na białym koniu i romantycznej miłości. Jednak życie jest, jakie jest - nie zawsze usłane różami, dlatego bardzo cenie książki, które pozwalają mi swoje marzenia spełniać na łamach swych kart.
  Obserwuję jako Faledor
  beataalfa@wp.pl
  Pozdrawiam i gratuluję rocznicy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się, a co! :D Nick: Sheti e-mail: shetani11@gmail.om

  Wybieram "Żelaznego Księcia", a dlaczego ja powinnam ją wygrać? Bo jestem biedną studentką i mnie nie stać na to, żeby ją kupić xD A ponoć jest oblędna, wszyscy mnie tak zachęcali, a ja biedna jej zdobyć nie mogę no.

  A w ogóle to wszystkiego naj z okazji peirwszych urodzin bloga! :D Zaraz dodam banerek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam sie, dodałam do obserwowanych email: girl1805@interia.pl

  Wybieram książkę "żelazny książę"
  Dlaczego ja? Ponieważ od niedawna zaczęłam się interesować książkami i chciałabym poszerzać swoje horyzonty poprzez przeczytanie różnego rodzaju książki i dowiedzieć się w ten sposób jakie książki najbardziej mi odpowiadają. Poza tym czytałam wiele opinii o tej książce i zdaje się że jest bardzo dobra, dlatego bardzo chcę ją przeczytać a nie mam już pieniędzy na nowe zakupy. Ostatnie grosze wydałam na "Trylogie czasu", otrzymanie tej książki byłoby dla mnie bardzo miłym prezentem w tej sytuacji:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się.
  Cyrysia
  krysia2304@buziaczek.pl
  blog obserwuje
  wybieram książkę "Chłopiec, którego nikt nie kochał", ponieważ lubię czytać takie poruszające, prawdziwe i życiowe historie, które dają mi wiele do myślenia i powodują zmianę mojego nastawienia do życia itp.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się. Mój nick to Sylwuch, a e-mail: sylwiapis@wp.pl
  Bloga dodałam do obserwowanych.
  Podlinkowany banner znajduje się w odpowiedniej zakładce na moim blogu.

  Bardzo chciałabym wygrać książkę "Chłopiec, którego nikt nie kochał". Dlaczego? Studiuję pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i jestem wolontariuszką w domu dziecka. Na co dzień spotykam się z wieloma opowieściami o trudnym dzieciństwie i wielu problemach. Nie znam tego jedynie w teorii, gdyż do domu dziecka trafia mnóstwo naprawdę pokrzywdzonych i smutnych dzieci, które często są zamknięte w sobie. Nie ma co się im dziwić, bo nieraz przybywają z rodzin patologicznych, gdzie doznawały wielu krzywd. Ciężko patrzeć na te smutne buźki dzieci, które mimo tego, iż mają kilka miesięcy/kilka lat przeżyły już więcej niż niejeden dorosły człowiek... Podjęłam taki a nie inny kierunek studiów oraz zostałam wolontariuszką po to, aby nieść radość tym małym, bezbronnym istotkom. Ich najmniejszy uśmiech daje siłę do dalszego działania. Często sięgam po książki, które traktują o trudnym dzieciństwie, naznaczonym wieloma ciężkimi sytuacjami, które muszą przeżywać dzieci. Z tego względu bardzo chciałabym przeczytać także "Chłopca, którego nikt nie kochał", aby dowiedzieć się czegoś więcej o jego sytuacji oraz poznać osobę, która postanowiła pomóc mu i pokochać go takim jakim jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz - wiem, że wypowiedź miała składać się z 4-5 zdań, ale i tak skracałam ją jak mogę... Po prostu pisząc i mówiąc o krzywdzie dzieci, nie potrafię ukryć emocji, dlatego wyszło więcej zdań niż powinno..

   Usuń
 12. Zgłaszam się i wybieram książkę autorstwa
  Meljean Brook pt. "Żelazny książę".

  Dlaczego akurat właśnie ja powinnam ja otrzymać?
  Ponieważ ja to ja i z moją szaleńczą skromnością dałabym tutaj wywód na 10 stron, ale się powstrzymam. Zamiast tego tylko powiem, że w moich rękach książka będzie miała lepiej "jak u mamy". Zarówno ona [jak i swoją droga ja] dostanie to czego jej trzeba. A ja już dzisiaj wiem, że zrobiłabym wszystko i wiele więcej, by ja zdobyć i uhonorować na mojej półce =)

  Blog już od dawien dawna jest w obserwowanych ;)
  Bannerek wstawiam w zakładce "Konkursy"
  mail: Habibi1610@interia.eu
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się :)
  Bloga obserwuję, bannera niestety nie zamieszczę, bo nie mam gdzie.
  mail: podkomisarz_bunny@poczta.onet.pl

  Wybieram książkę "Chłopiec, którego nikt nie kochał". Streszczenie tej książki wywarło na mnie ogromne wrażenie, bardzo lubię powieści o tematyce psychologicznej. I chociaż mam wrażenie, że po tak dramatycznej lekturze ciężko będzie mi się pozbierać, bardzo chciałabym ją przeczytać, żeby lepiej zrozumieć sytuację takiego dziecka.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się:)
  Bloga obserwuję jako Amelia Grey i zamieściłam baner.
  mail: kinga9793@gmail.com

  Wybieram: "Żelaznego księcia"
  Dlaczego to ja powinnam dostać tę książkę? Dlatego, że już od bardzo dawna chce ją przeczytać. Kiedy zobaczyłam, że to ona jest nagrodą w Twoim konkursie dostałam wręcz napadu radości. Ma już ona doskonałe miejsce na mojej półce. A gdybym tylko ją wygrała, odłożyłabym na bok wszystkie zajęcia i zabrała się za czytanie.:)

  Gratulacje z okazji rocznicy i pozdrawiam!! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się!:)
  Obserwuję jako: Natalia_Lena
  mail: room6277@onet.pl
  bannerek dosłownie za chwilę zawiśnie na blogu w loży honorowej ,,Konkursy".
  Również serdecznie gratuluję rocznicy i życzę dalszych czytelniczo-recenzenckich sukcesów ;)

  Dlaczego ja powinnam wygrać?

  Ostatnio jestem jakaś anemiczna i lekarz stwierdził, że brakuje mi żelaza.Jak na książkoholika przystało, żelazo najlepiej przyswajam poprzez czytanie – znaczy, że ,,Żelazny książę” to dla mnie jak znalazł!
  Szczęście też mi jakoś nie dopisuje, bo brałam udział w konkursie Paranormalbooks i w żadnej z pięciu tur nie udało mi się tego tytuł zdobyć, normalnie chyba przestanę wierzyć w siebie a to będzie rzecz zaiste straszna ;)
  Niedługo wyjeżdżam za granicę i miło byłoby zabrać ze sobą powieść w ojczystym języku, która umiliłaby podróż oraz deszczowe wieczory na Wyspach ;)
  W ramach łapówki ostatecznej obiecuję: wysmażyć wnikliwą recenzję; na papierowe trofeum chuchać i dmuchać, strzec od kurzu i zagrożeń wszelakich; zaprawdę jednak ze spragnionymi ,,Żelaznego księcia", wspomnianym tytułem się podzielić ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się, mój mail: wawrzyniak.angelika@gmail.com :)

  Wybieram książkę "Żelazny książę", a w celu zobrazowania mojej potrzeby zdobycia jej, przytoczę wymyślony przeze mnie wierszyk:

  Mój z żelaza książę to nie żaden obowiązek.
  To przyjemność i zaszczyty, aby człowiek był już syty.
  By nie marniał, o książeczkach marząc,
  I nie cierpiał, platoniczną miłością księcia darząc.
  Z ręką na sercu obiecuję, że żelazo z księcia skuję.
  Książę będzie mym wybrankiem,
  O którego zadbam rankiem.
  Okładeczkę odpicuję, kurz na półkach zniweluję.
  Książę będzie ze mnie rady,
  A więc takie są porady:
  Wybierz mnie na księcia towarzyszkę,
  Bo ja kocham książki wszystkie ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgłaszam się! alex1624@interia.pl
  Marzy mi się - Meljean Brook "Żelazny książę"
  Ponieważ... Takie książki to sens mojego istnienia! Od kiedy tylko przeczytałam opis, mój mózg krzyczy, łka i prosi - załatw mi ją! Tak trudno jest skupić się w szkole, kiedy szalone mózgowie wciąż zawodzi ;<

  Gratuluję rocznicy. Obyś doczekała się jej za rok i jeszcze dalej ^^
  Shemmer.

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratuluję Rocznicy i życzę wielu kolejnych :) mam nadzieję, że mi również uda się zmotywować do regularnego pisania i przebrnąć przez najtrudniejszy pierwszy rok :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Zgłaszam się po książkę - Meljean Brook "Żelazny książę"
  alicja98@autograf.pl

  Chciałabym, dostać tę książkę ponieważ, od małego zawsze marzyłam o sukniach z gorsetami, wdzięku i oddaniu, o prawdziwych miłościach za których wtedy się umierano, o szacunku, skromności i o przyzwoitości ahhh.
  Tak właśnie w tych czasach bym chciała żyć,niestety nie jest mi to dane lecz na szczęście mogę się ratować takimi książkami jak ''żelazny książę'' by na chwile się przenieść to tamtego świata. :)

  + Gratuluję rocznicy. ♥

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłaszam się - misha@autograf.pl
  Interesuje mnie książka "Chłopiec, którego nikt nie kochał".

  Ostatnio ciągnie mnie do wszystkich książek o ciekawym tytule, a ten niewątpliwie do nich należy. Dlaczego chciałabym dostać tę książkę? Cóż, niedługo jadę do mojego chłopaka, który mieszka na drugim końcu Polski - 7 godzin w pociągu bez książki? Nie ma takiej opcji.

  Byłoby miło, gdyby towarzyszył mi "Chłopiec, którego nikt nie kochał". ;)

  Pozdrawiam i gratuluję rocznicy. Sama zabieram się do założenia bloga jak pies do jeża i pewnie nic z tego nie wyjdzie. :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgłaszam się po książkę "Chłopiec, którego nikt nie kochał". Chciałabym ją otrzymać,gdyż wydaję masę pieniędzy na książki do szkoły i póki co jedynie wypożyczam z biblioteki, a nie ma to jak mieć własną książkę, do której można zajrzeć kiedy się tylko zechce :)
  Pozdrawiam i gratuluję! :)
  hiperbola@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się po książkę Meljean Brook "Żelazny książę", chciałabym ją wygrać, ponieważ już od dłuższego czasu mi się ona marzy. Okładka jest cudowna, tytuł także, a to co mogę zastać w środku, czytając ją na pewno będzie fantastyczne. Poza tym niezmiernie podoba mi się steampunkowy świat. Starałam się już wielu konkursach o nią, niestety ciągle ponoszę porażkę. ;)

  Nick: blaszanyzegarek
  e-mail: blaszanyzegarek@interia.pl
  Baner dodany na blogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Nick: Klaudia Bacia (Klaudia Karolina Klara)
  e-mail: ladia1808@wp.pl
  Banner dodam :)

  Chciałabym "Żelaznego księcia", gdyż ponieważ iż jego opis mnie zainteresował. Wydaje mi się, że jest zupełnie inny od fantastyki, którą zwyczajowo czytam. Chciałabym się o tym przekonać na własnej skórze, jednak moje nowe postanowienie zabrania mi kupić tę powieść :) Cóż mogę zrobić innego niż walczyć o Żelaznego w konkursie? Chyba tylko modlić się o to, bym znalazła tę powieść gdzieś na skraju ławki w parku ;}

  OdpowiedzUsuń
 24. Zgłaszam się.
  Wybierając daną książkę, kieruję się przede wszystkim intuicją. Tym razem moja kobieca intuicja szepcze mi do ucha, że "chłopiec, którego nikt nie kochał" będzie idealną pozycją dla mnie. Po lekkich czytadłach, przyszedł czas na coś ambitniejszego, pozwalającego na chwilę refleksji. Może zagłębienie się w psychikę nieszczęśliwego i niechcianego dziecka otworzy mi oczy na pewne sprawy i pozwoli docenić skarb, jakim jest dorastanie w miłości, którym to skarbem niestety nie wszystkie dzieci mają szczęście być obdarzone. Myślę, że "chłopiec, którego nikt nie kochał" należy do gatunku tych książek, które zostawiają w czytelniku trwały ślad, dlatego bardzo chciałabym móc się zagłębić w tę powieść.

  e-mail:ania030409@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłaszam się! :)
  Mam wielką chrapkę na Meljean Brook "Żelazny książę". A dlaczego? Ponieważ chciałabym sprawdzić, czy jeszcze potrafię siłą umysłu sprowadzić wymarzoną książkę do domu :D
  Bannerek - za uno momento
  email: dzosefinn.91gmail.com
  Obserwuję już!

  OdpowiedzUsuń
 26. Chłopiec którego nikt nie pokochał.
  Dlaczego? Nigdy nie będę mieć biologicznych dzieci i po prostu chciałabym go pokochać. Wierzę, że wspólnie dalibyśmy sobie radę.

  justyna.jesse.lampert@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się!
  Mój e-mail: inka144@interia.pl

  Wybieram "Żelazny książę" autorstwa Meljean Brook.

  Chciałabym wygrać tę książkę, ponieważ jestem molem książkowym i jestem przekonana, że docenię tę lekturę i nie trafi na moją półkę tylko dlatego, by tam stać, ale po to, bym mogła po nią sięgnąć, kiedy tylko nadejdzie mnie ochota. Chciałabym wygrać "Żelaznego księcia" również dlatego, że uwielbiam książki, w których fabułę wpleciona jest zawiła, wartka akcja, a także szybkie i zaskakujące zwroty akcji. Myślę, że lektura spodobałaby mi się także dlatego, że lubię książki, w których autor odnosi się do historii bądź epok historycznych i kreuje w nich swój własny świat, pozostawiając elementy z czasów przeszłości. Podsumowując, chciałabym wygrać "Żelaznego księcia" z wielu różnych powodów, niekoniecznie ze sobą powiązanych, a także dlatego, że mogłabym się nią podzielić z moją przyjaciółką, gdy tylko skończyłabym jej lekturę, chętnie podzieliłabym się nią z moją przyjaciółką, która uwielbia fantastykę.

  OdpowiedzUsuń
 28. Zgłaszam się, wybierając jednocześnie książkę "Chłopiec, którego nikt nie kochał". Dlaczego? Dosłownie dwa czy trzy dni temu moja mama pytała czy mam może wśród swoich zbiorów ten tytuł. Ona naprawdę rzadko sięga po książki, bo już wzrok nie ten i oczy jej zwyczajnie padają przy dłuższym czytaniu, więc jeśli chce po coś sięgnąć to serce me się raduje ;). Niestety, nie miałam tej akurat książki, wcisnęłam jej inną, pokręciła nosem, niby wzięła, zobaczymy czy przeczyta... W każdym razie "Chłopca..." z pewnością oddałabym właśnie jej :)

  izus90@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. Zgłaszam się
  nick Patka
  patrycjakuchta@onet.pl
  Wybieram "Żelaznego księcia"- fantastyka jest moim światem ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Zgłaszam się!
  Nick: kwiatusia
  kwiatusia1@gmail.com
  Nie mam bloga
  Wybieram Casey Watson "Chłopiec, którego nikt nie kochał" ponieważ to książka na autentycznych wydarzeniach niosąca nadzieje na lepsze jutro. Może to właśnie ta lektura rozbudzi we mnie jakąś cząstkę nadziei..., która przez wydarzenia sprzed kilku dni całkowicie mnie opuściła...

  OdpowiedzUsuń
 31. Mój nick to Marcepankowa, tak też obserwuję bloga. Mój adres e-mail: karolka1999@interia.pl

  Zgłaszając się, wybieram "Żelaznego Księcia". Dlaczego? I znowu to pytanie, które nie wiedzieć czemu, zawsze sprawia mi problem. Pierwszy powód będzie dziecinnie prosty - książki po prostu nie czytałam :D
  Drugi powód to moje niedawne zauroczenie gatunkiem steampunk, rozpoczęte "Żelaznym cierniem". Zastanawiam się, czy chodziło tylko o to, że powieść Kittredge to mistrzostwo, czy rzecz tkwi raczej w tym stylu. No cóż, chyba muszę to sprawdzić ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Gratuluję! :D
  Zgłaszam się oczywiście. :3 Nick to Sophie, e-mail: nikuss1@amorki.pl
  Obserwuję od dawien dawna(i odwiedzam![często!]);D Banner już u mnie wisi. Uff wszystkie formalności za mną, więc biorę się za odpowiadanie na pytanie. :D

  "Żelaznego Księcia" Meljean Brook bym wybrała...
  Dlaczego, pytanie stoi?
  Ponieważ udział w Twym wyzwaniu Steampuck chętnie bym wzięła,
  jednak w akcji ono zaginęło !
  Jednak recenzje Twoje książek gatunku tego, bardzo zachęcające są do uczynienia kroku tego!
  Dlatego powieść tą wybrałam, chętna do zapoznania się z nią zostałam!

  Okej, będzie 5 zdań. :D
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 33. Zgłaszam się:)
  Nick: Jasmine
  E-mail: aga18ilm@interia.eu

  Dlaczego ja?

  Bo mam najkrótsze nogi? [Dobra, żartuję:). Dajmy na to, że to powód zerowy, a niżej 5 powodów w 5-ciu zdaniach;))

  Bo półka w pokoju wygląda jakoś tak nieładnie bez tej powieści, a mam wrażenie, że „Żelazny Książę” chętnie zaprzyjaźni się z pozostałymi znajdującymi się na niej książkami.

  Bo potrzebuję adrenaliny, miłości i teleportacji do innego świata i odczuwam silną, niecierpiącą zwłoki potrzebę… by przygody „Żelaznego Księcia” śniły mi się po nocach.

  Bo podobno wystarczy tylko chcieć, a ja chciałabym tak po prostu, po prostu poczuć magię.

  Bo ona byłaby moim życzeniem, gdybym zobaczyła spadającą gwiazdę.

  Bo w tej chwili, prosząc, jestem damą w opresji i tylko „Żelazny Książę” może mnie uratować, a ta piękna okładka chyba puszcza do mnie oczko…

  OdpowiedzUsuń
 34. Zgłaszam się i ja :)

  Ach, biedna ja. Tak bardzo nie chcę wracać do uczelnianej rzeczywistości, że robię wszystko aby o tym nie myśleć. Sprzątam w domu, pomagam mamie, czytam młodzieżowe książki... no właśnie! Nie chcę tak po prostu dorosnąć, więc udaję nastolatkę i czytam wszystko to, co dziewczynom w tym pięknym wieku jeszcze wypada. Nawet gdyby mnie było stać na kupno tych ukochanych czytadeł pewnie już bym się wstydziła dlatego proszę, daj mi powód by jeszcze raz pomarzyć o "Żelaznym księciu" z bajki :)

  marta_kusz@wp.pl

  Przy okazji gratuluję rocznicy! Piękny to był rok, życzę kolejnych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 35. Zgłaszam się :)
  Wybieram książkę "Żelazny książę", ponieważ jeszcze jej nie czytałam, a bardzo bym chciała. Słyszałam i czytałam o niej sporo opinii i z chęcią przekonałabym się, jak to jest w rzeczywistości. Mam przeczucie, że mogłaby mi się podobać - żeby to sprawdzić, będę jednak potrzebować Twojej pomocy. ;)

  Obserwuję jako Zosiek, a mój mail to: bumpy@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. Ojejku, ale fajne nagrody ;)
  Obie książeczki są cudne, ale wybieram "Żelaznego Księcia". A tak w ogóle GRATULUJĘ ROCZNICY BLOGA!

  1. E-mail: Patiopea@interia.pl
  2. Nick: Patiopea
  3. Blog dodany do obserwowanych + polubiłam bloga na FB :)
  4. Banner za chwilkę pojawi się na moim blogu (Ksiazki-patiopei....) w zakładce "Konkursy".

  Dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać książkę "Żelazny Książe"?
  Uwielbiam czytać wszystkie książki tego gatunku, każda jest na swój sposób dobra, jednak często musimy między nimi wybierać, bo przecież nie możemy kupić wszystkich. "Żelazny Książe" wydaje mi się powieścią, przy której można spędzić kilka godzin w całkowicie innym, wykreowanym przez autorkę świecie, ale niestety nie trafiła ona jeszcze na moją półkę.

  Pozrawiam,
  Patiopea

  OdpowiedzUsuń
 37. Cześć! Super konkurs! Jestem Małgosia, a mój e-mail to: malgorzatkawp.wp@wp.pl

  Wybieram książkę "Chłopiec, którego nikt nie kochał". Dlaczego? Ponieważ ta książka jest o problemie społecznym, o problemie, który nie zniknie ot tak z naszego społeczeństwa. Lektura na pewno będzie wzruszająca i refleksyjna, a więc - mam nadzieję że - wniesie coś w moje życie; pokaże mi, co jest naprawdę ważne. Na dodatek to książka, którą od dawna chciałam mieć, dlatego też biorę udział w tym konkursie :)

  Pozdrawiam, Małgosia :)

  OdpowiedzUsuń