12 komentarze
 1. Gdy pierwszy raz zobaczyłam tę książkę, od razu pomyślałam, że nie przeczytam jej na pewno, aczkolwiek po Twojej recenzji czuję się zaintrygowana i podczas najbliższej wizyty w bibliotece rozejrzę się za nią koniecznie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam na nią ogromną ochotę! Mam tylko nadzieję, że moje pozytywne nastawienie nie okaże się znowu zbyt wielkie i że się nie zawiodę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogę się doczekać, kiedy w końcu do niej zasiądę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj planuję ją zacząć, mam nadzieję, że mi także się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi bardzo kusząco. Już od dawna mnie ciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książkę mam już na liście do przeczytania, a ta recenzja tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozczarowała mnie ta powieść. Skusiłam się zachęcona pozytywnymi opiniami, a potem wracałam do niej po parę razy aby dokończyć. Od czasu przesłanie Eleny zrobiło się troszkę żwawiej, ale ani bohaterowie ani akcja mnie zbyt mocno nie wciągnęła - kreacja świata była za to godna uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 8. To już chyba trzecia recenzja tejże książki, jaką mam przyjemność czytać i kolejna pozytywna, tak więc chętnie zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ostatnio namnożyło się recenzji tej książki, każda jak na razie pozytywna, więc nie ma siły - po tę książę sięgnę na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dodałam recenzję do wyzwania "Czytam Fantastykę"
  pozdrawiam
  i życzę dobrej nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękujemy za zamieszczenie recenzji w księgarni Fantastyczne Światy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytałam! (bez bicia powiem, że też z powodu okładki, która jest piękna! I to połączenie zabójczyni z przodu i damy z tyłu!) i jestem zauroczona. :)

  OdpowiedzUsuń