13 komentarze
 1. Pomimo, że skierowana jest do młodszych czytelników, nie wiem dlaczego, ale ciekawi mnie ta historia, coś lekkiego by mi się przydało, ale martwi mnie wspomniany początek, który uznałaś, że nawet jest nudny, ale kto wie, może mi się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z całą pewnością już jakiś czas temu okładka książki przykuła moją uwagę. Oczywiście skreśliłam ją przez to, że jest to młodzieżówka, a ja długo unikałam podobnych książek. Teraz natomiast jestem zaciekawiona :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka bardzo mnie kiedyś ciekawiła, obecnie nieco mniej - może kiedyś się skuszę i sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam za sobą już obie części trylogii i naprawdę jestem pod wrażeniem:) Mimo, że mam swoje lata, z łatwością oddałam się lekturze:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Historia wydaje się na tyle ciekawa, że jeśli kiedyś będę miała okazję przeczytać ''Fałszywego księcia'' to z chęcią to zrobię :)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Od dawna chodzi mi po głowie ta książka! Aczkolwiek nie jestem jeszcze do końca przekonana. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami sięgam po fantastykę dla młodszych czytelników, gdyż nieraz okazuje się o wiele lepsza, niż to co jest pisane dla dojrzałego osobnika. Na tą książkę zrobiłaś mi niesamowity apetyt. Czytałam już kiedyś jej recenzje, ale tak naprawdę dopiero Twoja wzbudziła we mnie iskierkę pożądania. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie ta historia wciągnęła od pierwszych stron i wprost nie mogłam się od niej oderwać. Całość jest dopracowana i przemyślana. Drugi tom jest jeszcze lepszy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chętnie sięgam po książki dla młodzieży z gatunku fantasy... można w nich czasem odkryć coś ciekawego, a przede wszystkim są lżejsze niż te skierowane do dorosłych. Jestem w stanie przeboleć ten nudny początek i dać jej szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nasze wydanie, jak zdążyłem zauważyć, jest najlepsze ;) A że jestem młodszym czytelnikiem to i chętnie sięgnę po "Fałszywego księcia" :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciągle mi do tej serii nie po drodze :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo lubię tę książkę. Może nie jest to zbyt ambitna literatura, ale to przede wszystkim ciekawa, wciągająca i przyjemnie-się-czytająca młodzieżówka z kochanym Sage'm w roli głównej. Z chęcią zobaczyłabym ekranizację tej serii, a Ty? Nie mogę się doczekać ostatniej części!

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapowiada się fajnie, nawet kiedyś chciałam kupić ;)

  OdpowiedzUsuń