14 komentarze
 1. Kiedyś zabierałam się za książki z tej serii (o ile pamiętam czytałam pierwszy tom), ale jakoś mnie do siebie nie przekonał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po tym, jak namiętnie zaczytuję się w kryminałach, brakuje mi fantastyki... Dlatego z chęcią przyjrzę się nie tylko tej książce, ale serii:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej serii, ale jakoś nie mam na nią teraz ochoty. chyba mój czytelniczy gust się zmienia, nawet erotyki jakoś mi przestały smakować. Sama widziałaś, że nawet Ten mężczyzna jakoś specjalnie mnie nie urzekł, a wszyscy się na to rzucają ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę nigdzie znaleźć Pocałunku żelaza i bardzo żałuję, bo Więzy krwi ogromnie mi się spodobały. Uwielbiam urban fantasy i nawet te romansowe wątki nie zniechęciły mnie do powieści. Briggs umie pisać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, dorwać "Pocałunek żelaza" wcale nie było łatwo. Nawet ja miałam z tym problemu rok temu :P Mnie również wątki romansowe nie zniechęciły. Po prostu lekko mnie irytowało zachowanie Mercy gdy w grę wchodził Adam i Samuel. Wydawałoby się, że powinna być bardziej konsekwentna :P

   Usuń
 5. Nie sądziłam, że aż tyle części jest tej historii, pomimo, iż uwielbiam fantastykę, to jakoś zmiennokształtni mnie nie podniecają, wręcz nie przyciągają do siebie, by odkrywać ich tajemnice. Chociaż nie mówię nie, ale to może lepiej by było, gdybym zaczęła od pierwszej części ;) Skoro bohaterka jest pyskata i bunt nie sprawia jej problemu, to mogłybyśmy się polubić ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja wiem, czy jest ich tak dużo :) Widziałam znacznie dłuższe serie :P Co do bohaterki to na pewno byś ją polubiłam, ponieważ Mercedes jest tym typem bohatera, którego po prostu nie da się nie polubić, chociaż czasem może nieźle zirytować :P

   Usuń
 6. Pierwsza część bardzo mi się podobała, w szczególności sposób ukazania wilkołaków i innych nadnaturalnych stworzeń przez Briggs. Mam nadzieję, że niedługo będzie mi dane zapoznać się z drugim tomem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam więc kciuki, aby udało się jak najszybciej. Mimo wkurzającego zachowania protagonistki, warto zapoznać się z tym tomem :P

   Usuń
 7. Słyszałam o autorce. Nie wiedziałam, że jakaś jej książka jest przetłumaczona na polski. Jak będę miała okazję to na pewno sięgnę po książkę.

  http://w-krainie-slow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam serię w planach, podobno jest dobra, a ja czytałam inną jej książkę - Wilczy trop - i bardzo mi się podobała. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja Mama uwielbia Mercy i wciąż się dopytuje, czy jest już nowa część. Sama jeszcze nie czytałam, ale mam ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń