12 komentarze
 1. Masz rację, wyszedł Ci galimatias, ale chyba to pokazuje, że ciężko ją ocenić, bo są takie książki, które z jednej strony mają swoje minusy, ale tak bardzo się w niej zakochujemy, że nie potrafimy się od nich oderwać, ten galimatias jednak sprawił, że chętnie bym się zagłębiła w tej fantastyce ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię tę serię. I dokładnie wiem dlaczego mnie tak wciągnęła. Otóż, kiedy czytałam serię "Gra o tron", a w zasadzie cykl Pieśni Lodu i Ognia - trochę dręczył mnie nie do końca wykorzystany wątek wilkorów. A w serii Robin Hobb znalazłam to, czego mi zabrakło u George R.R. Martina. Rozwinięty wątek z wilkiem. Wspaniały.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że fantastyka nadal u Ciebie na topie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powieść od dawna mam w planach, zachęcał mnie kolega, sama czuję się zachęcona, lubię powolną, tajemniczą akcję, która aż się prosi o ciąg dalszy. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. zapowiada się ciekawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta książka mile zaspokoi mój głód na fantasy: ciekawe, czasem może przewidywalne, ale mające w sobie to COŚ, co nie daje się oczom oderwać od tekstu. Chociaż równie dobrze wiem, że po zakończeniu lektury dalej będę "głodna", a zatem... dobrze, że to trylogia ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za dobrych bohaterów duży plus, ale sama fabuła niespecjalnie mnie przekonuje :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam zamiar na jakiś (bliżej nieokreślony) czas odpocząć od wszelkich serii. A tu kusisz mnie kolejną. I co ja mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam całą trylogię. Cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 10. Raczej nie dla mnie, ale powiem o niej kuzynowi. Na pewno przeczyta.

  OdpowiedzUsuń
 11. Całkowicie nie moja tematyka :)

  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapowiada się ciekawie, tylko że w chwili obecnej mam na głowie studia i zaznajamiam się powoli tylko z własnym stosikiem :)

  OdpowiedzUsuń