16 komentarze
 1. mam książkę na półce, ale jeszcze przede mną - teraz mam mieszane uczucia co do serii :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem sobie odpuszczę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Melissy De La Cruz czytałam pierwszą część Błękitnokrwistych i nawet mi się spodobała. :-) Teraz poluję na kolejne części.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię Błękitnokrwistych, ale posłusznie zastosuję się do zalecenia i sobie odpuszczę "Wilczy pakt" (przynajmniej na jakiś czas)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam tę książkę w planach, jestem ciekawa tego pomysłu na historię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurczę, a ja cały czas myślałam, że Wilczy pakt jest z serii Błękitnokrwistych, tylko jest takim uzupełnieniem serii, jak Klucze do repozytorium. Dobrze, że natknęłam się na Twoją recenzję, bo żyłabym w błędnym przekonaniu. Posłucham się Ciebie i zrezygnuję z jej lektury;)

  OdpowiedzUsuń
 7. To już kolejna negatywna recenzja... Z serią ponoć jest o wiele lepiej i przez czystą ciekawość może przeczytam, ale Wilczemu P. mówię nie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chwilowo mam dość twórczości p. Cruz. Raczej wątpię też, aby w przyszłości miało się to zmienić :P

   Usuń
 8. Jak dla mnie kolejny zapychacz na rynku wydawniczym - pani Cruz niespecjalnie mnie zachwyciła swoją twórczością, zatem podziękuję za nowy cykl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej :D Fakt, że zagranicą jej pierwsza seria zrobiła furorę. Przypuszczam więc, że autorka poszła za ciosem, ale żeby nie znudzić czytelników stworzyła coś niby innego, ale jednak takiego samego, bo w tym samym uniwersum.

   Usuń
 9. Czytałam "Błękitnokrwistych" i tak z ciekawości mam zamiar przeczytać "Wilczy pakt".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jakoś straciłam ochotę na zapoznawanie się z "Błękitnokrwistymi" :D Zresztą recenzje poszczególnych tomów, także nie zachęcają.

   Usuń
 10. Tej autorki czytałam tylko "zapach spalonych kwiatów" i książka bardzo mi się podobała. Natomiast ta po Twojej recenzji wg mnie nie interesuje;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, to po "Wilczym pakcie" jakoś nie mam ochoty na dalsze poznawanie twórczości tej autorki. Przynajmniej na razie :D

   Usuń