14 komentarze
 1. Nie słyszałam o tej książce wcześniej, a widzę, że to może być ciekawa lektura. Dawno nic w tym guście nie czytałam, więc tym bardziej czuję się zachęcona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio czytałam debiut Marty Onitzch "Erastes" również o medium, który Ci polecam.

  Bardzo chętnie sięgnę po "Szamankę od umarlaków" tak dobra opinia świadczy tylko o tym, że warto.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że tak wysoką opinię jej dajesz, bo sama na nią poluję i chciałabym przeczytać. Już od jakiegoś czasu mnie kusi, ale od kiedy do zapowiedzi trafił drogi tom, mam na nią podwójną ochotę! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Poluję na tą książkę i po Twojej recenzji, pragnę jej jeszcze bardziej, tylko okładka wydaje mi się niezbyt udana, nie to co w drugiej części :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawie się zapowiada. Lubię fantastykę więc zapewne sięgnę po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem to jeden z lepszych debiutów ostatnich lat nie mogę się doczekać kiedy przeczytam "Demona luster". Co do recenzji wspaniała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z chęcią się zapoznam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi się bardzo podobała, i jeśli mam rozumieć "Demon luster" to druga część, to już po nią lecę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Już od dawna mam w planach tę pozycję, ale niestety jak na razie nie miałam ku temu okazji. Z pewnością to nadrobię. :)

  Recenzja dodana do "Czaru czarownic". :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam tą książkę ho ho ho, zaraz po wydaniu, kawałek czasu temu to było. Pamiętam, że podobała mi się, chociaż nie tak bardzo jak Tobie, ale jak będzie okazja to i tak będę musiała sięgnąć po drugą część, bo dobre książki polskich autorów to według mnie rzadkość i trzeba takie rarytasy znać :D!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ojojoj całkowicie zapomniałam o tej pozycji, a kiedyś tak bardzo chciałam ją przeczytać ... Dzięki za przypomnienie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak zwykle nie jestem przekonana, jeśli chodzi o polskich autorów, ale ostatnio po przeczytaniu Gra o Ferrin, mam wielką ochotę poznać także dzieła innych pisarek. Tak więc na pewno się skuszę na Szamankę od umarlaków. Zachęca mnie do tego ta okładka, twoja recenzja + ocena oraz oczywiście chęć poznania dzieła nowej autorki ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnio zaczęłam przekonywać sie do rodzimych twórców, głównie za sprawą Marcina Mortki, więc i po powieść Martyny chętnie sięgnę :) zwłaszcza, że recenzja bardzo pochlebna :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Już mam książkę wpisaną na listę pilnych lektur, a teraz jestem jeszcze pozytywniej do niej nastawiona ;)

  OdpowiedzUsuń