9 komentarze
 1. Myślałam o tej książce, ale opinie, z którymi się spotykam, nie przekonują mnie. Obecnie, ze względu na brak czasu, szukam książek, które wciągają od pierwszych stron.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Póki co sobie odpuszczę. Pewnie kiedyś chętnie ją przeczytam. Jestem ciekawa Twojej opinii na temat "W pół drogi do grobu". Bardzo polubiłam serię, a główna bohaterka jest jedną z moich ulubionych postaci. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam problemów z zasypianiem, więc raczej podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ponieważ na dniach skończyłem pisać recenzję tej książki dla pewnego portalu, z uwagą przeczytałem powyższy wpis. Nie zgadzam się z opinią, że w powieści wieje nudą, jak i z dość niską jej oceną. Jak dla mnie Minier ani przez moment nie przynudza, a już na pewno nie usypia uwagi czytelnika. Co więcej, życzyłbym sobie (innym też)więcej takich debiutów i tak dobrze skomponowanych kryminałów/ thrillerów (moja opinia nie jest odosobniona). Oczywiście "Bielszy odcień śmierci" to literatura rozrywkowa, więc nie ma o co kruszyć kopii, ale... Za niezbyt życiową uważam maksymę, że o gustach się nie dyskutuje - stąd ten komentarz.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. bestialsko okaleczony koń już mnie zniechęca :P nie lubię tego typu książek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo myślałam że to będzie coś lepszego, sądząc z wielu reklam tej książki, które ostatnio we mnie uderzyły ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przepadam za takimi książkami, chyba raczej spasuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. heloł, autorka recenzji chyba ma coś nie tak w głowie... Książka absolutnie nie jest nudna! Wciąga od początku, stopniuje napięcie, trudno się od nie oderwać.
  Powyższa recenzja jest jedyną negatywną jaką znalazłam w internecie, i słusznie, bo książka jest genialna!
  A powyższe wpisy są co najmniej dziwne, ludzie, nie osądzajcie książki po jednej recenzji jakiejś dziwaczki!

  Zdecydowanie warto, polecam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać. Każdy ma inny gust, więc jeżeli jakaś książka jest dla Ciebie ciekawa, to nie koniecznie musi być taka i dla mnie! Może być się nie przyczepiła gdybyś tak na mnie nie naskoczył Anonimie.

   Usuń