9 komentarze
 1. Byłem kiedyś fanem fantastyki, zarówno S-F jak i fantasy, obecnie czytam tylko to co najlepsze, według mnie oczywiście:), najbardziej interesuje mnie właśnie steampunk i weird S-F. Cieszę się, że postanowiłaś założyć to wezwanie. Prawdę mówiąc czekałem na coś takiego. Kiedyś znalazłem stronę z podobnym wyzwaniem, ale niestety zostało już zakończone.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nad udziałem jeszcze się zastanowię, bo czytam fantastykę, ale nie miałam póki co do czynienia ze steampunkiem. Ale Ten baner jest tak śliczny, że i tak zamieszczę go u siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe wyzwanie, nie miałam jeszcze styczności ze steampunkiem... i chyba nie dałabym rady przeczytać jednej książki miesięcznie z tego gatunku

  OdpowiedzUsuń
 4. Z wielką chęcią wezmę udział :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesujące, nie powiem. Zastanowię się.
  Wszystkiego co najlepsze w te święta :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi naprawdę ciekawie, obawiam się jednak, że nie może tak się zdarzyć, że nie będę miała dostępu do tego gatunku książek..dotąd trafiły mi się może dwie czy trzy na cały rok..choć specjalnie nie szukałam..jeszcze pomyślę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Boję się i boję, ale może spróbuję :) Najwyżej kiepsko mi pójdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dopiero teraz trafiłam na Twoją listę tytułów z gatunku steampunk! Super! Teraz zdecydowanie łatwiej będzie mi podjąć się wyzwania. Nawet sobie nie zdawałam sprawy z tego, że niektóre tytuły podlegają pod steampunk. Pozwolę sobie tą listę skopiować - tak dla ułatwienia. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.

  OdpowiedzUsuń