15 komentarze
 1. I po co ja to czytałam... :( Teraz wręcz płonę z ciekawości! ;) Piękne cytaty wybrałaś ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdroszczę możliwość przeczytania. Mnie również uwiódł pierwszy tom <3. Mam nadzieję, że za niedługo kupię tą książkę. Świetna recenzja! Pozdrawiam ciepło. ;-)

   Usuń
 2. Kiedy czytam pozytywną recenzję książek z tej serii mam ochotę je przeczytać, lecz później mój zapał jakoś mija i nie sięgam po nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak miałam, ale wystarczyło się przemóc i zacząć czytać tom pierwszy i już przepadłam :D

   Usuń
 3. Ja najpierw muszę zabrać się za 1 tom, który wszyscy tak gorąco polecają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniecznie muszę zabrać się za pierwszą część, a potem drugą :) Twoje cytaty bardzo zachęcają do książki ):

  OdpowiedzUsuń
 5. NIE CZYTAM TEJ RECENZJI!!! Książka ciągle przede mną. Jak tylko skończę Ambasadorię, to od razu zabieram się za OS2 :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ojeeeeej, nie mogę się już doczekać momentu, w którym będę mogła sięgnąć po "OS II" (a jeszcze nawet jej nie mam, więc to może trochę potrwać;p) *____*

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza część tego cyklu to była jak dla mnie porażka, ale chętnie bym przeczytała kolejną część, chociaż raczej na pewno nie będzie mi się podobać tak jak Tobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przeczytałem pierwszą część z ciekawości i owszem, czytało się przyjemnie, ale za kolejne tomy już się nie zabieram (mimo, że autorka pozostawiła akcję a takim momencie... ;D).

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mogę się doczekać lektury pierwszego tomu ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja sama nie wiem, co myśleć o pierwszym tomie. Ale mimo wszystko jestem ciekawa wydarzeń części drugiej, bo jednak zakończenie pierwszej było zaskakujące.

  OdpowiedzUsuń