16 komentarze
 1. Mam ostatnio ogromną ochotę na właśnie taką klasyczną fantastykę. Jeśli znajdę jakąś promocję na pewno się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc stronię od takich książek jak od ognia, a z drugiej strony... zaciekawiłaś mnie i to bardzo....
  Mam mętlik w głowie :) Raczej przeczytam...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Po takich argumentach trudno się nie skusić

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ją w planach, lecz na razie nie mam za dużo czasu, więc trochę te plany czytelnicze muszę odłożyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawi mnie ten tytuł od jakiegoś czasu, ale szczerze mówiąc nie natknęłam się na żadne jego recenzje, więc zwlekałam z decyzją, czy czytać, czy nie. Twoja jest pierwsza, którą miałam przyjemność czytać i teraz wiem, że jest to książka dla mnie. W wolnej chwili na pewno sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie się wezmę za tę książkę. Już kiedyś chciałam przeczytać, ale nie wiedziałam do końca, czy warto. Teraz będę się rozglądać za tą pozycją :)

  Przy okazji zapraszam do mnie na rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dużo dobrego naczytałam się o "Sashy". Wniosek jest jeden - muszę się z nią zapoznać!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio mam mały zastój, jeśli chodzi o młodzieżówki, ale zauważyłam, że Jaguar ma bardzo ciekawe pozycje. :) Jestem świeżo po "Pieczęci ognia" i chyba po "Sashę" też sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 9. "Sashe" mam w planach od dawna. W dużej mierze przez porównanie z iście genialną "Pieśnią lodu i ognia". Bardzo mnie cieszy Twoja recenzja. Liczę, że i moja opinia będzie podobna, jak nie taka sama. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzieś mi ten tytuł umknął. A widzę, żę warto po niego sięgnąć, tym bardziej, że to fantasy, więc dla mnie jak znalazł. A do tego jeszcze w postaci takiej cegiełki :) Na pewno super się czytało!
  Czytadła Tetiisheri

  OdpowiedzUsuń
 11. Pomimo tak pozytywnej recenzji, stwierdzam, że książka nie jest jednak dla mnie. Do fantastyki podchodzę rzadko, teraz skończyłam jedną książkę z tego gatunku, także potrzebny mi jest mały odpoczynek ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Fantastyka to nie do końca moje klimaty, ale w sumie lubię spotykać się z czymś nowym, więc kto wie :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Fantastyka to nie do końca moje klimaty, ale w sumie mogę spróbować :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wydaje się być ciekawa, aczkolwiek waham się czy po nią sięgać, czy nie. Mnogość bohaterów i możliwość poznania tak rozległej historii to z pewnością plus, tylko czy cała fabuła na pewno mnie zainteresuje? Nie dowiem się, póki nie sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 15. To mnie teraz zaskoczyłaś tą recenzją! Nie spodziewałam się po tej książce, że może być tak dobra, bo sam opis niezbyt mnie zainteresował, a tu proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Przeczytałam Sashe i Petrodor, czemu na nasz rynek nie wyszły kolejne części? Są w sumie 4. Z komentarzy z serwisów angielskich w 3 bardzo dużo się dzieje, prawdziwa wojna i wiele innych.

  OdpowiedzUsuń