9 komentarze
 1. Wprost nie mogę się doczekać kiedy przeczytam ostatnią część! Kocham tą trylogię i mam nadzieję, że autorka szybko wyda coś nowego ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem strasznie ciekawa Twojej opinii. Mnie autorka kompletnie rozstroiła takim zakończeniem.

   Usuń
 2. A ja jeszcze nawet pierwszej części nie przeczytałam. Kurcze! Muszę czym prędzej nadrobić zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie umiem pojąć tego fenomenu, gdyż poprzednie dwa tomy to dla mnie średnia rozrywka, lecz z czystej ciekawości udało mi się zdobyć trzeci tom, ciekawe czy odmieni mój pogląd :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam fragment pierwszego tomu, który można było dostać na Targach. Była w porządku choć nie czuje potrzeby czytania teraz. Może w przyszlosci sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze chwila i sama się za nią zabieram! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeci tom przeczytam, bo lubię kończyć zaczęte serie. I mimo wielu bardzo pozytywnych recenzji i opinii, jakoś ciągle nie przekonałam się do tej historii. W mojej opinii to taki fan fiction o Tokio Hotel, gdzie fabuła opiera się na braku rozmów między bohaterami. Gdyby Ali i Bradin byli ze sobą szczerzy połowa komplikacji nie doszłaby do skutku. Język też do mnie nie przemawia. Ale jak wiadomo są gusta i guściki i rozumiem, że innym seria może się podobać. :) Zawsze mnie cieszy, kiedy czytam pozytywną opinię (bo to znaczy, że z literaturą jeszcze nie jest tak źle) :)

  OdpowiedzUsuń