10 komentarze
 1. Sądzę, że taka mała 'wpadka', w postaci mało emocjonalnego przyjęcia wiadomości, że na świecie istnieją różne potwory, jest małą rysą, na treści, która wydaje się całkiem obiecująca (dla mnie, która nie czytałam nic autorki).
  Gdyby nie moje szczere postanowienie, że aby nauczyć się szwedzkiego muszę czytać książki po szwedzku, to w przyszłym miesiącu szukałabym jej na allegro :) Niestety życie w innym kraju jest wystarczająco wymagające, abym musiała porzucić ten pomysł.
  Nie oznacza to jednak faktu, że jak już skończę szkołę językową, za jakieś 1,5 roku, to nie będę szukała niczego w języku polskim - przeciwnie, wtedy zacznę polowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. MImo, że podobała mi się seria o Mrocznych Łowcach to po Nieskończoność nie sięgnę. Fakt faktem - Nicka polubiłam i był śmiesznym bohaterem, a i wzmianki o Acheronie czy Kyrianie mnie kuszą to niestety przerzuciłam się od czasów czytania tamtej serii na inną literaturę i już mnie do książek Kenyon nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam "Mrocznych łowców" (czego żałuję i obiecuję nadrobić), ale Nieskończoność już za mną. I muszę przyznać, że świetnie się bawiłam! Dla mnie książka jest momentami trochę zakręcona i troszkę się gubiłam (wychodzą braki z poprzednich książek autorki), ale bardzo fajna. W obronie Nicka powiem tylko tyle (chociaż mnie też to raziło): biorąc pod uwagę, że goniły go zombii nie miał czasu na inną reakcję, a po tym jak się zombii widzi się na własne oczy zrozumiałym jest, że można przejść nad tym do porządku dziennego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypatrzyłam tą książkę kiedyś na jakiejś zagranicznej stronce i bardzo chciałam ją przeczytać, ale całkiem umknął mi fakt, że pojawi się ona w Polsce! Naprawdę... ech!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaskoczyłaś mnie informacją, że seria rozgrywa się w uniwersum Mrocznego Łowcy. Ciekawa jestem jak wypadł by taki zabieg w moich oczach gdybym znała poprzednią serię autorki. W sumie jeśli trafiła by się okazja z chęcią przeczytałabym powieść, ale ilość tomów działa zdecydowanie na niekorzyść autorki.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. jakoś nie jestem do niej przekonana. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem bardzo ciekawa tej książki, zwłaszcza, że nie czytałam serii Mroczny Łowca. Za sprawą książek Cassandry Clare świat Mrocznych Łowców jest jednym z moich ulubionych, dlatego, na pewno sięgnę po tą pozycję i mam nadzieję, że jeśli mi się spodoba, to również po następne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka zapowiada się ciekawie. Jak będzie u mnie w bibliotece, to na pewno przeczytam :))
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :>

  OdpowiedzUsuń
 9. Powiem Ci szczerze, że tą recenzją zainteresowałaś mnie nie dość, że "Nieskończonością" to jeszcze całą serią "Mroczny Łowca" więc lecę szukać czegoś więcej o tych książkach :p

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę przyznać, że mam sentyment do Jaguarowych powieści dla młodzieży ^^

  OdpowiedzUsuń