10 komentarze
 1. Bardzo ciekawe wyzwanie, chętnie bym się zgłosiła, ale mam już tego zad dużo i wątpię żeby mi się udało obejrzeć film po przeczytanej książce.

  Ale Tobie życzę powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe wyzwanie :))
  Ja się już nie zgłaszam, bo nie wywiązuję się ze zobowiązań w przynajmniej dwóch wyzwaniach, do których się zgłosiłam - steampunk :( i tudorowie..muszę się wziąć w garść :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne wyzwanie, sama biorę w num udział. Dzięki niemu dowiedziałam się ile książek zostało zekranizowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bym się nie zgłosiła, bo rzadko w ogóle filmy oglądam xD

  OdpowiedzUsuń
 5. ja obecnie nie podchodzę do wyzwań... :( brak mi czasu na ich pilnowanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny pomysł, choć nie wiem, czy w miesiąc w miesiąc znajdowałabym czas i możliwości, aby przeczytać książkę, a potem obejrzeć jej ekranizację.
  Pozdrawiam
  Miłośniczka Książek

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna sprawa z tym wyzwaniem i pewnie bym się zgłosiła, ale obawiam się, że raz w miesiącu nie dałabym rady przeczytać jakiejś zekranizowanej książki, a nie chce znowu zalegać:(

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawe wyzwanie, ale myślę, że mi by się nie udało go zrealizować :c Książki, które czytam nie mają swoich ekranizacji (są wyjątki oczywiście):(
  Ale Tobie życzę jak najlepszych wyników :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajne wyzwanie! :D W wakacje jak najbardziej by się udało, ale w roku akademickim trudniej wymierzyć czasowo ;( Mam parę już książek na podstawie których powstały filmy i czekam z ich lekturą.
  Zazwyczaj jak mam okazję to najpierw czytam, potem oglądam ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja już się do wyzwań nie zapisuję, nie wyrabiam z nimi, a później się tylko stresuję. :P
  Ale wyzwanie bardzo fajne. Nawet by mi ostatnio pasowało, bo ledwie skończyłam czytać powieść "Trzy metry nad niebem", to obejrzałam film na jej podstawie. :)

  OdpowiedzUsuń