9 komentarze
 1. czytałam, co zresztą mogłaś zauważyć po moim wpisie na pierwszej stronie książki, jako że i mnie odwiedziła w ramach "Włóczykijki" :)
  nie mogę doczekać się Adeli, bo Bogusia kończy się w takim momencie... no nie będę zdradzać, ale Ty wiesz ;]
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też całkiem niedawno skończyłam czytać ,,Sklepik z niespodzianką. Bogusia'' i jestem oczarowana tą książką. Zazdroszczę ci, że masz już za sobą niemal wszystkie książki Kasi Michalak, ja dopiero jestem na początku tej drogi, ale mam nadzieję, że z czasem poznam wszystkie jej dzieła.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka jeszcze przede mną ale na pewno ją przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książkę mam w swojej biblioteczce, ale jeszcze musi poczekać na swoją kolej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę musiała się nad nią zastanowić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nie czytałam żadnej z książek tej pani, lecz w planach są.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. W planach jeszcze nie mam, ale bardzo chętnie do nich dodam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. tylko czemu tam tak dużo o wróżeniu, horoskopach?? Autorka ma hopla na tym punkcie, lecz nie powinna takich bzdur na siłę wciskać innym... tak samo sceny miłosne - są bardzo na siłę, podobne w każdej książce i w ogóle niepotrzebne. Burzą klimat książek... takie dwa prztyczki w nos - poza tym ma kobieta wyobraźnię...

  OdpowiedzUsuń
 9. Obecnie jestem na etapie czytania "Sklepiku z niespodzianką- Bogusia" i jak każdą książką Pani Kasi jestem oczarowana, bardzo lubię sposób w jaki autorka pisze,lekko i zabawnie. Jest to idealna książka na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Wypróbowałam nawet jeden z przepisów na czekoladę zawartych w książce - jest pyszna , sernik, który podobno każdemu wychodzi jest następny w kolejce do realizacji:)
  - pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń