5 komentarze
 1. bardzo bym chciała w końcu otrzymać szansę przeczytania całego cyklu, jednak póki co nie jest to możliwe :/ moja biblioteka nie dysponuje nowościami [mieszkam w małym mieście...] a znajomi, których posiadam, niestety nie podzielają mojej czytelniczej pasji... więc też nie pożyczą...
  ehhh
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w planach tę serię. Mam nadzieję, że niedługo sięgnę po pierwszą część.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, ale ta seria wcale do mnie nie dociera...

  OdpowiedzUsuń
 4. MagicIsMyLife1.08.2012, 14:08

  Seria jest świetna, wciągająca i ciekawa. Romantyzm i groza; to jest to co trafnie opisuje tę książkę. Ponieważ w mojej bibliotece nie ma tej trylogii, pobieram ja w pdf'ie (chomikuj.pl) i czytam na ebooku. Niestety ostatnia część nie jest jeszcze dostępna w całości, ale myślę, że warto poczekać ;).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej co lekko mówiąc wkurzyło mnie w niej to, to, że Cole i jego zespół to kopia Nirvany.
  Nirvana jak i Narkotica zostały stworzone przez dwóch przyjaciół. Lider obydwu zespołów miał problemy z narkotykami. Byli zamknięci w sobie. I tak mogłabym wyliczać w nieskończoność podobieństwa po między nimi. Po mimo tego książka jest całkiem fajna. Początek nudy, że miejscami żałowałam że ją kupiłam. Gdy zostało mniej więcej 150 stron do końca to zaczęło się coś dziać. Ogólnie książka fajna. Są elementy które mnie wkurzają i miejscami jest nudna.

  OdpowiedzUsuń