11 komentarze
 1. Czytałam całą serię i również bardzo mi się podobała. Choć zakończenie Lidki jest co najmniej zaskakujące nie żałuję, że właśnie w taki sposób zakończyła się seria:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam całą serię i również bardzo mi się podobała. Choć zakończenie Lidki jest co najmniej zaskakujące nie żałuję, że właśnie w taki sposób zakończyła się seria:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jeszcze przyjemności z tą serią, ale widzę, że czas to zmienić

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę w końcu wziąć się za czytanie książek pani Michalak, bo wstyd mi, że jeszcze nie znam żadnej... "Seria z kokardką" wydaje się bardzo ciekawa, dlatego na pewno zabiorę się za nią. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Seria fantastyczna, ale co za dużo, to nie zdrowo - podzielam zdanie autorki, że nie ma co na siłę pisać kontynuacji. Wszystko już zostało wyjaśnione :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak na razie to nie mam ochoty na takie książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam wielką ochotę na książki tej autorki, może w końcu uda mi się coś przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z chęcią sięgnęłabym to dwie książki Michalak "Sklepik z niespodzianką". Na "Poczekajce" i innych z tej serii bardzo się zawiodłam, ale myślę nad tym, aby dać tej autorce jeszcze jedną szansę...

  Pozdrawiam i zapraszam:

  im-bookworm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. To nie do końca jest gatunek, który czytam, ale zwrócę uwagę na te książki ;)
  Nie wiem, czy to ja mam jakiś problem z bloggerem, ale menu bloga najeżdża mi na posty tak, że na przykład nie widzę całej ramki z informacjami o książce. Sprawdź to ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam tylko drugą część i chętnie sięgnęłabym po pierwszą i trzecią :) Lektura była bardzo przyjemna i właśnie ta przyjaźń bohaterek mnie zachwyciła.

  OdpowiedzUsuń