13 komentarze
 1. Mam tę książkę w planach, dzisiaj zamówiłam ją w bibliotece. Mam nadzieję, że niedługo będzie dostępna. Cieszę się, że tobie się podobała ;)

  pasion-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś chciałam przeczytać "Alibi na szczęście", ale obecnie mi przeszło. Doszłam do wniosku, że powieści obyczajowe nie są w moim guście:).

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam wszystkie części, dodatek "Szczęście w cichą noc" również - po prostu uwielbiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, nie sądziłam, że to aż tak dobra lektura! Jestem bardzo ciekawa, czy mi się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem pewna, czy to książki dla mnie - od samego początku jakoś podchodziłam do nich jak pies do jeża i chyba nadal to mi zostało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam za sobą już 3 części, zostało mi do przeczytania jedynie Szczęście w cichą noc. Zgadzam się, że jest to książka idealna na długie zimowe wieczory i chociaż cała historia jest nieco wyidealizowana to świetnie się ją czyta :) Poza tym pokochałam Dominikę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Każdy potrzebuje czasem odprężenia, chociaż ja w opowieści obyczajowo miłosne, jakoś niezbyt mogę uznać za odprężające, kurde ja nawet nie wiem przy czym się odprężam, co jest u mnie takiego, czym mogłabym kompletnie zejść z mojego toru fantastyki. To mi zabiłaś teraz zagwozdkę

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam całą serię na początku roku. Pierwszy tom nie był najgorszy, za to z każdym kolejnym Hania wkurzała mnie coraz bardziej. I zamiast zasłużonego odpoczynku dodawała mi dodatkowej porcji adrenaliny :) W każdym razie życzę Ci (o ile chcesz sięgnąć po kolejne tomy), żeby Ciebie to nie spotkało i żebyś cieszyła się relaksem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przeczytałam kilka miesięcy temu całą trylogię i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Najbardziej przypadła mi do gustu Dominika, za jej niesłabnący entuzjazm i masę energii i Mateusz, za cierpliwość godną pozazdroszczenia. Jednak według mnie trochę sztucznie udała się postać pani Irenki, ale może tylko ja mam takie odczucia. W każdym razie po tę trylogię naprawdę warto sięgnąć.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Do tej serii mnie nie ciągnie, jakoś leniwie mi wygląda, choć wiem, że wiele osób zachwyca ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam za sobą już całą serię. Wszystkie części bardzo polubiłam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytałam kiedyś, ale ta książka jest tak przesłodzona jak dla mnie, że z kolejnych części zrezygnowałam :)

  OdpowiedzUsuń