8 komentarze
 1. Tyle o tej książce ostatnio pochlebnych opinii, że na pewno w najbliższym czasie przeczytam tą książkę. Uwielbiam czasami poczytać jakieś komedie romantyczne, przy których można się odstresować i poprawić sobie humor :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wielką chęć przeczytać ten tytuł i to właśnie dlatego, że nie do końca jest to powieść erotyczna, a bardziej komedia romantyczna :) Uwielbiam tego typu historie i na pewno w niedługim czasie zabiorę się również za "Zaplątanych" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Kiedy zrobiłaś takie zmiany? Piękne ogrody Ci tu wyrosły ;)
  Co do książki, moje zdanie znasz ;) Uwielbiam Emmę Chase, a w monologach Drew jest coś tak uroczego, że nie sposób zachować kamienną twarz. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie zacztuje się w erotykach, ale ta pozycja bardzo mnie zainteresowała.
  mam na nią chrapke od dłuższego czasu i juz nie mogę się doczekać kiedy po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myslę, że wszystko zależy od tego jakiej jakości ta literatura erotyczna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł z tym Book Tour! :) A co do książki, to przepadam za romansami, komediami romantycznymi czy erotykami. Jak zwał tak zwał, mnie zawsze pocieszało zakończenie, choć przewidujące, to i tak cieszyło. Kto wie, może i ja sięgnę po "Zaplątanych"...

  OdpowiedzUsuń
 7. Poluję na książki Emmy, ale poczekam, aż zostanie wydana druga część :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tyle już naczytałam się opinii o tej książce, że koniecznie muszę po nią sięgnąć i przekonac się, czy spodoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń