8 komentarze
 1. Szalenie podoba mi się ta okłada i mnie prześladuje już od jakiegoś czasu :D
  Pozytywne opinie powoduję, że zapewne wkrótce ją przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh nie.... ja bym ciągle płakała przy niej :( Nie znoszę tematyki poronień i w ogóle związanej z dziećmi i ciążą bo mi się kojarzy tylko z czymś strasznie radosnym dla kobiety :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem, czy ten temat mnie aż tak ciekawi... To smutne, nikomu nie życzę, ale książkę może kiedyś przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka jest warta przeczytania :)Mam podobne przeżycia do bohaterek "Ciszy pod sercem" i była ona dla mnie ścieżką terapii po stracie dziecka...
  Jednak książka nie jest tylko o poronieniu, jest również o sile przyjaźni, która napędza do życia i walki o szczęście :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet tego nie dotknę. Po przeczytaniu będę się bała, że gdy już zajdę w ciążę, to stanie się coś złego. To chyba dość terapeutyczna książka dla kobiet, którym przytrafiło się to nieszczęście. Z pewnością może im pomóc. Każdego innego pewnie zasmuci...

  OdpowiedzUsuń
 6. TAk, limonko, jeśli nie będziesz o tym myslała, to na pewno CIę to nie dotknie. Tego oczym nie chcemy wiedzieć, nie ma.
  ja przeczytałam CpS. KSiążka jest napisana delikatnie, bez żadnych prawie drastyków. i, mimo wszystko jest otpymistyczna; pokazuje, że ze stratą można sobie poradzić. I że w źle jest zawsze cząśtka dobra, która wykiełkuje w przyszłości.
  POZa tym książka ma ciekawą formę. Dialogi na forym przeplatają się z realem.
  Bardzo polecam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wpisuję jeszcze raz, bo tekst się wymknął bez korekty. Przepraszam.
  Tak, limonko, jeśli nie będziesz o tym myślała, to na pewno Cię to nie dotknie. Tego o czym nie chcemy wiedzieć, nie ma.
  Ja przeczytałam CpS. KSiążka jest napisana delikatnie, bez żadnych prawie drastyków. I, mimo wszystko jest optymistyczna; pokazuje, że ze stratą można sobie poradzić. I że w źle jest zawsze cząstka dobra, która wykiełkuje w przyszłości.
  Poza tym książka ma ciekawą formę. Dialogi na forum przeplatają się z realem.
  Bardzo polecam!

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja bym ją przeczytała... ;)

  OdpowiedzUsuń