13 komentarze
 1. Uwielbiam Tahereh Mafi, pisze ona naprawdę wyjątkowo. Za mną dwie części tej serii i nie mogę się doczekać, gdy przeczytam finałowy tom!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Dar Julii" jeszcze przede mną i nie mogę się już doczekać lektury. W drugim tomie bardzo polubiłam Warnera i jestem bardzo ciekawa jak rozwinie się jego postać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio zauważyłam, że serie młodzieżowe mają problem z ciekawymi zakończeniami - Clare, Oliver, Cass... A teraz Mafi? Choć porzuciłam przygody Julii po pierwszym tomie, to jednak coś mnie ciągnie do kontynuacji - może w końcu się przełamię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten tom był zdecydowanie najmocniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam "Dar Julii" :D Cała seria jest jedną z moich ulubionych ;)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta seria wydaje się ciekawa. Jak tylko wpadnie mi w ręke pierwsza część na pewno przeczytam;)
  Pozdrawiam!

  pokolenie-zaczytanych.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Aktualnie zaczęłam "Sekret Julii" i mam nadzieję, że będzie równie cudowna co "Dotyk Julii". Co do "Daru Julii" to grzecznie czeka na półce :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsze dwa tomy oczarowały mnie. Nie przypuszczałam, że tak bardzo spodoba mi się ta historia. Jestem bardzo ciekawa jak się zakończą przygody Julii, także muszę szybko zdobyć książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. KOCHAM TĄ SERIE A okładki zagraniczne są cudwone ! <3

  http://zakochanawtresci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja jestem niemal pewna, że kolejny tom będzie. Takiego zakończenia nie przyjmuję do wiadomości, w zasadzie skończyło się w połowie zdania ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja gdy zakończyłam tą sagę, czułam że była to jedna z wspanialszych powieści jakie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Może kiedyś się skuszę na tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 13. Za mną dwa tomy tej serii. Pierwszy był dobry, drugi słabszy. Wszędzie czytam, że trzeci powala. Niepokoi mnie tylko to urywanie fabuły na końcu... Nienawidzę takich zakończeń. Ale i tak przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń