9 komentarze
 1. Dla mnie książka była słaba i nie miałam tak, że ciężko było mi ją odkładać... dobrze, że się ją szybko czytało to mogłam szybko to zakończyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. No i tak napisałaś, że sama nie wiem co myśleć ;) Troszkę wyrosłam z opowieści wampiryczno-zombiakowo-nadprzyrodzonych, ale może kiedyś sięgnę ;) Żeby sprawdzić czy mnie też wkurzy i wciągnie jednocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to naprawdę bardzo dziwne, że z jednej strony książka nie wciąga swoją treścią, a jednak brniesz przez strony i brniesz. Musze sama się przekonać, czy i u mnie tak będzie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam sporo opinii na temat tej powieści, większość niezbyt przychylnych, jednak mam ochotę zapoznać się z tą książką. Nie będę miała co do niej wygórowanych wymagań i może po prostu miło spędzę z nią czas. :) Choć ten typ bohaterki baardzo mnie irytuje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również, ale jakoś daje się wytrzymać :P

   Usuń
 5. Ja podczas czytania tej książki postanowiłam wcielić się w rolę nastolatki, bo przecież jest skierowana do takich osób i stwierdziłam, że gdybym miała 10 lat mniej to zapewne by mi się spodobało ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta seria jest dosyć dziwna w ujmujący sposób. Pełna mankamentów, schematów, a mimo to ją się wręcz pochłania. Bohaterka jest irytująca, to fakt, w drugiej części jeszcze bardziej.

  OdpowiedzUsuń