9 komentarze
 1. ''Morze Spokoju'' czytałam i ta książka była naprawdę dobra! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam tą książkę już jakiś czas temu, a mój zachwyt nie słabnie. Nastya jest wspaniałą postacią, która całkowicie różni się od tych, które ciągle pojawiają się w coraz to kolejnych książkach. Uwielbiam tą historię, ponieważ pozwala spojrzeć na świat oczami osoby, która wiele przeszła. Zazwyczaj nie czytam takich książek, ale "Morze Spokoju" wprost mnie oczarowało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przymierzam się od dawna do tej pozycji, ale na razie muszę odpuścić. Będę pamiętać, by kupić po uporaniu się ze stosami.
  Widziałaś moje nowe wyzwanie? Ono mówi samo za siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm, a ja jeszcze nie znam. :) A co do niemówiących nastolatek; mamy ich ostatnio coraz więcej, powody są przeróżne, a jedno wiem na pewno: praca z taką osobą jest syzyfowa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka raczej nie dla mnie. Czasami czytam książki dla młodzieży, ale dystopijne, nie takie zwykłe :)

  Zapraszam do mnie na wyzwanie: "Stare, dobre czasy!"
  pasion-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka jest już praktycznie na mojej półeczce i szykuje się do ukazania mi swojej historii ^^ Musi być naprawdę świetna, skoro napotykam się na same dobre opinie :3
  Co do polecanki, czytałam Tak, blisko i książka była nawet dobra, ale czytałam lepsze tego typu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze tej książki, choć od dawna mam na nią wielką ochotę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam PRZEOGROMNĄ ochotę przeczytać tą książkę, ale jak na złość nie mogę znaleźć żadnej dobrej promocji :-( Mimo wszystko będę szukać, bo naprawdę mi na niej zależy :-)

  OdpowiedzUsuń