10 komentarze
 1. Ile czytelników, tyle opinii, więc sama nie wiem czy zaryzykować i zapoznać się z tą książką. Z jednej strony jest wychwalana, a zaraz potem mieszana z błotem. Muszę porządnie zastanowić się nad tą książką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zachęcająca :/ Z opisu fabuły wydawała się nawet ciekawa, ale wolę zaufać Tobie. Lubię czasami odpocząć od ciężkich lektur, ale nie jakoś przesadnie, więc raczej jej nie przeczytam.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z recenzją, miałam takie same odczucia. Ale według mnie druga część jest o wiele lepsza, więc nie nie zrażaj. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi książka się spodobała :-) Była taka lekka i w sumie przyjemna. Ale może sęk w tym, że nie oczekiwałam wiele ;-) Drugi tom jest z kolei bardzo dobry, zdecydowanie ciekawszy i nie tak schematyczny :-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam, a po Twojej recenzji tym bardziej nie zamierzam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem dlaczego, ale w ogóle nie mam ochoty na tę serię. Chyba paranormal romance już mi się przejadło i muszę trochę od niego odpocząć zanim znowu sięgnę po coś z tego gatunku. Do tego słabo wykreowani bohaterowie i niedopracowana fabuła. Nie, to zdecydowanie nie dla mnie. Pozdrawiam :*

  http://czytanie-i-ogladanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejny raz dziękuję za rozwianie wątpliwości. Będę ją omijać szerokim łukiem, mam dość takich historii.

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że wyszło tak słabo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Straszą mnie te serie wydawnicze, ale czasami trzeba je czytać. Zdecydowanie wolę jednotomowe wydania. Sama też wdałam się w kilka serii, które muszę zakończyć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiedziałam, by nie kupować tej książki, widać dobrze zrobiłam, lecz kiedyś w gorsze dni, postaram się skonfrontować Twoją opinię ze swoją.

  OdpowiedzUsuń