16 komentarze
 1. Mimo wszystko książkę mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uuu pierwszy raz widzę tak niską ocenę tej książki. Co czytam recenzje, to końcowa ocena jest wyższa. Ale wiadomo, każdy ma prawo oceniać wg własnego gustu. Osobiście książkę bym przeczytała.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka wydaje się ciekawa, ale ostatnio "przejechałam się" na jednej pozycji, od której oczekiwałam tylko dobrej lektury, zero wygórowanych wymagań, a przeżyłam takie męki przy zaledwie 172 stronach, że nie wiem, czy sięgnę po tę książkę. Co do tamtej, to nie mam nawet sił napisać jej recenzji. Tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 4. U.. pierwsza negatywna recka.. ale i tak przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nie zamierzałam czytać, nie słyszałam o niej a teraz tym bardziej będę się wystrzegać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamierzałam przeczytać, ale chyba zrezygnuję z zakupu. Poczekam, aż pojawi się w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że Tobie książka się nie spodobała...
  JA byłam nią zachwycona, zresztą czytałaś recenzję :D Nie wszystkim musi i nie może podobać się to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że opinie są podzielone. Chciałabym przeczytać, bo sama chcę ocenić tę książkę, ale może poczekam aż będzie w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 9. No to jak widzę, nie watro czytać tej powieści. Nie przepadam za książkami, które się snują, jeszcze za tym miłosno-mrocznymi.


  Zapraszam Cię do mnie:
  wielka-biblioteka-ossus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Już wiem czego się wystrzegać :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Chwilowo nie mogę powoli patrzeć na paranormale, a że twierdzisz, że nie jest zbyt wybitny, to będę się wystrzegać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Po pierwsze raczej nie sięgam o takie powieści (poza małymi wyjątkami), po drugie, przy takiej opinii ta książka nie ma czego u mnie szukać. Zdecydowanie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mimo niezbyt pozytywnej recenzji książkę mam w planach. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam całkiem odmienne zdanie! "Zakochana w mroku" podbiła moje serce, chociaż sama zastanawiam się czym. Jestem w trakcie pisania recenzji, więc niedługo się pojawi. Z książki wypisałam mnóstwo cytatów do których powracam. Jestem także zaskoczona, że tak bardzo przypadł mi do gustu styl pisarki. Tobie się nie podobała, więc to pewnie literatura nie dla Ciebie, bo ja naprawdę jestem wniebowzięta!

  OdpowiedzUsuń