20 komentarze
 1. Aż tyle jest tomów tej serii?! Nawet nie wiedziałam. Zakupiłam dopiero pierwszy tom i zamierzam w wolnej chwili przeczytać. Mam nadzieję, że również będę miała pozytywne odczucia, tak, jak ty i zdecyduje się poznać dalsze części owego cyklu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem trochę sceptycznie nastawiona do tego typu serii, ale może kiedyś się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie mroczne klimaty, więc pewnie bym się skusiła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam żadnej części.I chyba się jednak nie skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. o matko, kolejna seria o.0
  i to ile części znów...
  póki co pass

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze muszę pomyśleć, nie czytałam jedynki, ale widzę, że części będzie więcej. Okładka przyciąga wzrok, treść zachęcająca..zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O matko ile części. :O Sama nie wiem, czy chcę zabierać się za kolejną serię, ale z drugiej strony naprawdę mnie ona ciekawi... Jeszcze się zastanowię. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak na razie mam co czytać, a ta książka jakoś nie bardzo do mnie przemawia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam kompletnie odmienne zdanie na temat tej książki :-)
  Po pierwsze nie zauważyłam niedojrzałości bohaterki. Specjalnie dojrzała także nie jest, ale myślę, że najistotniejsze w niej jest ten jej egoistyczny pierwiastek, sądzi zresztą słusznie, że najważniejsza jest ona sama i jej bliscy. Reszta to tylko dodatek. Nie jest bohaterką, nie ratuje świata i nie jest wybranką, co cechuję młodzież.
  A po drugie, co do całej atmosfery książki mam kompletnie inne odczucia. Dla mnie tchnęła ona grozą, a cała fabuła jest jakoś nacechowana emocjonalnie. Zupełnie nie odczułam tej "suchości".
  No to tyle :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy z nas ma odmienne gusta :) Fajnie, że książka Ci się podobała :)

   Usuń
  2. Tak, także się cieszę, że mi się podobało.
   W sumie, każdą wymianę zdań można uciąć stwierdzeniem, że każdy ma inny gust. Po co są w takim razie blogi, skoro i tak każdy będzie miał własne zdanie i nie zwraca uwagi na inne punkty widzenia?
   Przepraszam, że Ci się tak rozpisałam w pierwszym komentarzu ;-) Po prostu lubię gdy ktoś czyta moje recenzje i obszerniej je komentuje, dlatego staram się to robić u innych. Ech, strasznie żałuję, że na blogach tak mało jest dyskusji i tylko "przeczytam", "nie przeczytam", "każdy ma odmienne gusta". No ale cóż zrobić ;-)
   Pozdrawiam! :-)

   Usuń
 10. Jak skończę inną serię tej autorki to z chęcią sięgnę po kolejną.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tego będzie 13 tomów? Moje chęci czytania tej serii właśnie znacząco spadły... Może najpierw dokończę poprzednią serię tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie mam specjalnego zacięcia do tej serii, co prawda lubię wilkołaki w literaturze, ale ilość tomów tego cyklu mnie przeraża, nie znoszę być uzależniona od kolejnych wydań.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie przepadam za tą tematyką. :D I ilość tomów mnie przeraża. Jednak recenzja bardzo fajna. :3

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie czytałam żadnej książki tej autorki, ale zniechęca mnie to, że będzie aż tyle tomów tej serii. Może kiedyś się skuszę, ale jak na razie mam w planach o wiele bardziej interesujące książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. O maj gad, jaka gigantyczna seria! Już sama ilość tomów mnie odstrasza, chociaż o dziełach Armstrong słyszałam trochę dobrych rzeczy. Nie wiem, czy mam ochotę zaczynać kolejny wielki cykl... muszę się nad tym zastanowić :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie słyszałam o tej serii, ale faktycznie liczba tomów wydaje się być odstraszająca... Zobaczymy kiedyś, ale raczej nie sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Czytałam część pierwszą, ale nie zachwyciła mnie ona na tyle, żeby sięgać po drugą. Jak dla mnie to za mało tam było przygody, a za dużo dyszenia i seksu. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej części jest mniej seksu, ale sporo podtekstów seksualnych. Autorka chyba chciała postawić na przygodę z tym, że i tym razem nie bardzo jej to wyszło.

   Usuń